O nás ...

Po desetiletí zaváděné inovace

EUROGREEN dlouhodobě staví na inovacích. Díky použití moderních postupů a produktů nabízíme zákazníkům stále nová řešení, která se vyznačují příkladným výkonem. Vybrané příklady jsou:

- Využití úspěchů šlechtění trav pro zvýšenou regenerační schopnost, odolnost nízkému sečení, odolnost chorobám a snášení poloh.

- Nejmodernější technologie pro vázání živin a granulaci hnojiv. Výsledkem je rostlinám přizpůsobené a ekologicky optimalizované hnojení trávníku.

- Produkty k ošetřování, které šetří čas a náklady, umožňují efektivněji provádět péči o trávník.

40 let zkušeností ve výzkumu trávníků

Naše společnost je hrdá na uznávanou kompetenci, která tvoří jádro naší činnosti: "Trávník" pod značkou "EUROGREEN". V našem výzkumném institutu, největším soukromém v Evropě, nacházíme již více jak 40 let řešení pro vaše požadavky v oblasti trávníků. Společně s praktickými zkušenostmi našich odborníků, kteří se o vás starají přímo u vás, vzniká program produktů a služeb, který je jedinečný.

Jsme schopni řešit vaše problémy na míru: od veřejného sportoviště po stadiony pro mistrovství světa, od golfové akademie po mistrovská hřiště, od malé zahrady po velký park.

Kompetentní služby

Nabízíme kompetentní služby pro všechny oblasti: jedná-li se o fotbalový trávník pro mistrovství světa a zrovna tak pro masový sport, trávníky pro všechny golfové hrací elementy, reprezentační trávníky pro parky a zahrady nebo jakýkoliv jiný užitný trávník. Při tom stojí v popředí základní myšlenka, ve které se jednotlivé komponenty sdružují do uceleného systému. Pouze tehdy, pokud jsme schopni řídit jednotlivé vstupní faktory, dosáhneme kvality, na kterou pak rádi poskytneme plnou garanci. Všichni naši spolupracovníci, ať ti, se kterými se setkáváte přímo v terénu, nebo ti, kteří vás obsluhují z naší centrály, se těší na vaše kontakty.

Vložte e-mail a žádné tipy pro trávník Vám už neutečou ...

                                        Ochrana osobních údajů.